Chcete mít levnou a spolehlivou půjčovnu lešení.

Pronájem lešení

Chystáte stavbu, rekonstrukci, nebo opravujete památky, či stavíte filmové kulisy? Pak budete potřebovat lešení. Spolehněte se na naší firmu lešenářský servis s.r.o. Na našich stránkách lesenarskyservis.cz si můžete za nízké ceny zajistit pronájem . Profesionální služby, rychlé dodání a individuální přístup, tím si můžete být jistí. To samozřejmě platí i pro všechny naše lešenářské služby. Všichni naši pracovníci mají odborné vzdělání a dokáží Vám zaručeně pomoci. Pronájem lešení Vám poskytneme v Praze, okolí a v blízkých středních Čechách.

   • Pronájem pro domy a budovy
   • Pronájem pro firmy, továrny a haly
   • Pronájem pro filmaře
   • Pronájem pro památkáře
   • A pro všechny, co pronájem využijí...

Jak si pronájem lešení objednat?

Je to snadné, stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář. Nebo nás kontaktujte a naši technici Vám ochotně pomohou. Samozřejmostí je poradenství, máte-li jakékoli dotazy k pronájmu lešení, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Budete jej mít rychle, levně a spolehlivě.

Jaké služby Vám pronájem lešení dále poskytuje?

Jsme profesionální firma a staráme se o Vás více, než jen jako půjčovna lešení. Poskytujeme pronájem lešení na špičkové úrovni. Celé lešení Vám navrhneme, jak množství dílů, tak strukturu. Vše Vám dovezeme a pokud si budete přát, postavíme. Spolehnout se můžete na dobré ukotvení, bezpečnost a tuhost celé konstrukce. Naši vlastní zaměstnanci jsou zkušení, odborně proškolení a samozřejmě česky hovořící.

Lešenářský servis – Váš spolehlivý partner

Jsme nejen půjčovna lešení, jsme Vaši partneři a záleží nám na Vaší spokojenosti. Staráme se o Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich zaměstnanců. Pronájem lešení Vám poskytneme na jakýkoli druh budovy nebo domu. Pokud si nejste jistí, jak lešení vhodně vystavět, například u památek, historických budov, nebo soch, neváhejte a kontaktujte naše techniky, poradí Vám.

Využijte výhodný pronájem lešení, poradíme Vám a pomůžeme instalovat lešení i na obtížných místech.

Těšíme se na spolupráci.